Regular price
$ 7.99
Regular price
Sale price
$ 7.99
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
- Peel it
- Stick it
- Lick it
- Multi flavors
- Salt strips
- No mess
- You can EAT the whole thing!
- Great gift!



